T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Mehmet ANALAYMehmet ANALAY
İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

1985 yılında Adıyaman’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Gaziosmanpaşa/İSTANBUL’da tamamladı. 2003 yılında Liseyi bitirdi. 2005 yılında başladığı Karadeniz Teknik  Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünden 2009 yılında mezun oldu.
     2009-2012 yılları arasında Kimya Öğretmeni olarak çalıştı. 2012 Ocak ayında Kırklareli Devlet Hastanesinde Satınalma Biriminde  memuriyet hayatına başladı. 2012 Kasım ayında; Kırklareli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde Mali Hizmetler Başkanlığı Satınalma Biriminde görev almaya başladı. 2014 Haziran ayı itibariyle Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine tayin olup İstanbul İli Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde Satınalma ve İhale İşlemleri Biriminde görev yapmaya başladı. 2015 Aralık ayı itibariyle Unvan değişikliği sınavını kazanıp İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğünde Kimyager kadrosuyla göreve başladı.

      2016 Ocak ayı itibariyle Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.